O NÁS

"Jsme myšlením a jednáním dynamická, proaktivní firma s orientací na náročné a profesionální požadavky našich klientů. Využitím našich služeb v nás zákazník získává svého partnera, který pečuje o provozní oblasti nemovitosti.

Naši klienti získávají jistotu a klid pro realizaci svých hlavních obchodních aktivit. Nabízíme celé spektrum služeb od profesionálního úklidu, přes technickou údržbu a správu, provádění povinných revizí až po komplexní správu nemovitostí."

NAŠE FILOZOFIE

Naší filosofií je poskytovat spolehlivé profesionální služby pro klienty – partnery. Vnímáme prostor, kde člověk pobývá jako jedno z nejdůležitějších míst, které nás ovlivňuje a reprezentuje a kde bychom se měli cítit dobře.

Každého klienta a stejně tak každé zakázky si velmi vážíme a náš zákazník v nás získává partnera pro své projekty. Našimi základními pilíři jsou aktivní přístup, kvalita, diskrétnost, profesionalita a spolehlivost.

HISTORIE

Historie společnosti Paul&Mart začíná v červnu roku 2004. V této době vznikají první aktivity v oblasti správy a údržby nemovitostí.

Mezním rokem je však rok 2008, kdy získáváme první důležité a dlouhodobé projekty. Dynamický růst následujících let nám potvrdil správnost zvolené strategie a proaktivního přístupu k našim klientům.

Získáváme významné klienty z řad prestižních hotelů, diplomatických zastoupení, významných zahraničních společností, důležitých českých firem nebo fitness klubů, působících v nadnárodním měřítku.

Ve vedení společnosti působí její zakladatelé panové Martin Koptík a Petr Paulus a tým několika desítek profesionálních spolupracovníků.

KONTAKT

zákaznická linka: 840 888 234

tel.: 605 880 894 - Martin Koptík, DiS.

tel.: 604 701 731 - Ing. Petr Paulus

info@paul-mart.cz

www.paul-mart.cz